Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА
ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА
ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА

ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА

1 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: органско лук

Ознаки: коса ново фармаси попуст

0
0

ДОЛГО ОЧЕКУВАНИОТ ШАМПОН ОД ЛУК ЗА ПОБРЗ РАСТ И ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА НА НАМАЛЕНИЕ‼‼‼ 🎀🎀🎀🎀 🔥🔥 Шампон 500мл - 299ДЕН 🔥🔥 🔥🔥Маска 200мл - 259ДЕН🔥🔥 Го намалува опаѓањето ја поттикнува регенерацијата и резултатот е јака и здрава коса😍

Додадено: 7.6.2020 Прегледи: 246

Flowergirll

11
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

9