Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице Makeup Sijalici za Ogledala
Makeup Sijalici za Ogledala
Makeup Sijalici za Ogledala Makeup Sijalici za Ogledala Makeup Sijalici za Ogledala Makeup Sijalici za Ogledala

Makeup Sijalici za Ogledala

4000 МКД

Бренд: ikea

Град: Скопје

Материјали: metal

Ознаки: hollywood sijalici ogledalo

1
0

Prodavam novi i ne koristeni 2 sijalici za makeup ogledalo. Kupeni se od Ikea.

Додадено: 11.6.2020 Прегледи: 147

MojNakit

12
1

Членот го следат

109

Членот ги следи

22