Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса 80% sinteticka perika
80% sinteticka perika
80% sinteticka perika 80% sinteticka perika 80% sinteticka perika

80% sinteticka perika

1500 МКД

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

0
0

Fiksna cena. Novi periki. Dolzina 70cm, se mie, se vitka, pegla samo ne se farba.

Додадено: 16.7.2020 Прегледи: 201

Butik__

24
1

Членот го следат

66

Членот ги следи

3