Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Раце Сет за нокти
Сет за нокти
Сет за нокти Сет за нокти Сет за нокти Сет за нокти

Сет за нокти

990 МКД

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: нокти

Ознаки: #nails #uv #led

4
0

Ламба за печење гел/гел лак UV & LED 54W 10s / 30s /60s Додатоци: - Електрична турпија ( со можност за подесување на брзината + додатоци) - Primer , Basa , Top Coat, UV Finish - Турпии (о.p.i и блок турпии) - Туркач на кутикули - Памукчиња за бришење - Калап за наливање - Сет четки - Четка за цртање СИТЕ ГЕЛ ЛАКОВИ СЕ НОВИ, НЕУПОТРЕБУВАНИ И КУПЕНИ ОД 150ДЕН. НАГОРЕ, ЈАС ГИ ПРОДАВАМ СЕКОЈ ПО 100ДЕН. Имам голем избор на бои и не можам сите да ги објавам, доколку сте заинтересирани ќе ви пратам слики во порака. Цената на ламбата е 990 ден, а за се дополнително се дoговараме за цената.

Додадено: 25.7.2020 Прегледи: 121

IvanaTr

2
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

0