Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка Maybelline superstay foundation
Maybelline superstay foundation
Maybelline superstay foundation

Maybelline superstay foundation

299 МКД

Бренд: maybelline

Град: Куманово

Материјали: сјкссм,кскс

Ознаки: њксккссж,сј

4
0

Пудрата е со висока покривност,без ефект на маска,го изедначува тенот,трае до 8 сати. Нијансата е 10Ivory,погодна за светол до среден тен. Не е користена

Додадено: 1.8.2020 Прегледи: 179

MitevskaT

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0