Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса Bio rehab колекција за раст на коса
Bio rehab колекција за раст на коса
Bio rehab колекција за раст на коса Bio rehab колекција за раст на коса

Bio rehab колекција за раст на коса

1052 МКД

Бренд: тианде

Град: Прилеп

Материјали: шампон, тоник, маска

Ознаки: раст на коса

Додадено: 6.8.2020

Прегледи: 190

0
0

Bio rehab колекција за раст на коса👌 - стоп за губење на косата; - стимулира раст на нова коса; - го зајакнува влакното по целата должина; ✅Докажано дејство Шампон 1052 мкд Маска 1052 мкд Тоник 1457 мкд

Mona888

6
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2