Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса Нов Dove сет
Нов Dove сет
Нов Dove сет Нов Dove сет Нов Dove сет Нов Dove сет

Нов Dove сет

500 МКД

Бренд: dove

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ново

1
0

Нов неотпакован Dove сет: шампон 250мл + регенератор 250мл + несесер Повеќе информации на фотографиите. Цената е фиксна бидејќи поединечно во маркет цената им е по околу 270 ден, без несесер.

Додадено: 4.9.2020 Прегледи: 362

teacherm

32
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

1