Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Козметика Коса Кератински производи
Кератински производи
Кератински производи

Кератински производи

1 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: зззз

Ознаки: коса кератин фармаси farmasi попуст

Додадено: 7.9.2020

Прегледи: 171

0

✨ Кератински серум✨ 429ДЕН ✨ - косата е мека и свиленкаста - формира заштитен слој на влакното - и дава на косата еластичност и блескав сјај - не ја мрси, лесно се апсорбира - се нанесува на краевите на косата - не се измива ✨Кератински спреј ✨279ДЕН ✨ - ја обновува оштетената коса и испукана коса - и дава здрав сјај и здрав изглед - помага во рашчешлувањето - не се измива

Flowergirll

11
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

9