Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса Комплет за нега на коса
Комплет за нега на коса
Комплет за нега на коса

Комплет за нега на коса

300 МКД

Бренд: balea

Град: Скопје

Материјали: na

Ознаки: na

2
0

Продавам комплет од спреј за волумен на коса со ефект на зацврстување(пола користен), спреј за заштита на коса од топлина и волумен (нов), капки за коса со длабинско потхранување (малку користени). Целиот комплет го давам за 300 денари.

Додадено: 26.9.2020 Прегледи: 128

GlamourLady

40
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

18