Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка Несесерчиња х3
Несесерчиња х3
Несесерчиња х3 Несесерчиња х3 Несесерчиња х3 Несесерчиња х3 Несесерчиња х3

Несесерчиња х3

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: три ново зачувано

0
0

Три несесерчиња, 1 мало, 1 средно, 1 големо. Во големото ги собира и другите 2. Белото со точки е скроз ново. Другите се малку коростени и испрани. Ги добивате СИТЕ за 100 денари. Или пак ги добивате СИТЕ како подарок со купени артикли од или над 400 денари.

Додадено: 11.10.2020 Прегледи: 89

LydiaM

146
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

1