Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка Estee Lauder Collistar
Estee Lauder Collistar
Estee Lauder Collistar Estee Lauder Collistar Estee Lauder Collistar Estee Lauder Collistar

Estee Lauder Collistar

2500 МКД

Бренд: estee lauder collistar

Град: Скопје

Материјали: nema

Ознаки: nema

3
0

Sminki original Od Estee Lauder I Collistar 1.Pudra Estee Lauder Double wear Stay in place makeup,boja 3N1 Ivory beige- 2500 den. 2.Estee Lauder pure color envy lipstick No.330 impassioned -1000 den. 3.Collistar magic gloss No.52 i No.53 dvata za 1500 den Se e novo I nekoristeno.

Додадено: 24.10.2020 Прегледи: 189

Nadz77

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

4