Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Козметика Коса Оригинал фарба Лореал
Оригинал фарба Лореал
Оригинал фарба Лореал

Оригинал фарба Лореал

400 МКД

Бренд: loreal

Град: Скопје

Материјали: фарба

Ознаки: farba loreal фарба лореал

Додадено: 18.12.2020

Прегледи: 114

0

Продавам нова оригинал фарба Loreal casting creme gloss. Нијанса black cherry 360. Подарок две пакетчиња колор шампон нијанса Dark cherry 57. Доставата е на Ваш трошок.

Peperutkaxx

61
5

Членот го следат

66

Членот ги следи

17