Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка Нов сет за шминкање Deborah Milano + несесер
Нов сет за шминкање Deborah Milano + несесер
Нов сет за шминкање Deborah Milano + несесер Нов сет за шминкање Deborah Milano + несесер Нов сет за шминкање Deborah Milano + несесер Нов сет за шминкање Deborah Milano + несесер

Нов сет за шминкање Deborah Milano + несесер

1000 МКД

Бренд: deborah milano

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: sminki

5
0

Нови шминки од Deborah Milano, не се користени, добиени се на подарок но јас не се шминкам Во сетот има огледало, 3 четки, 2 контури, 52 сенки за очи, 12 кармини, 3 светки, 3 коректори, 1 руменило и 1 highlighter Со сетот следува подарок нов несесер за шминка од Avon

Додадено: 4.1.2021 Прегледи: 151

esa1995

2
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0