Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Козметика Коса Шампон од женшен
Шампон од женшен
Шампон од женшен

Шампон од женшен

988 МКД

Бренд: тианде

Град: Струмица

Материјали: ***

Ознаки: шампон

Додадено: 24.2.2021

Прегледи: 40

0

Исклучително високата содржина на екстрактот од жен-шенот ја негува косата, го стимулира имунолошкиот систем на скалпот, ја подобрува животната активност на фоликулите на косата, ја обновува структурата на влакното, го подобрува растот и го продолжува животен циклус на влакното. Меката формула на шампонот беспрекорно ја чисти косата, ја прави мека и послушна. Се препорачува за масна коса. За подобри резултати се препорачува во комбинација со маската за коса од женшен.

Vaskicka

6
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

14