Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

The Ordinary
The Ordinary

The Ordinary

900 МКД

Бренд: the ordinary

Град: Скопје

Материјали: serum

Ознаки: serumi

Додадено: 26.3.2021

Прегледи: 239

2

The Ordinary seurmi Alpha Arbutin 2% + HA Hyaluronic Acid 2% + B5 Hylauronot ima malce povekje od pola, dodeka Alpha Arbutunot e potroshen pomalce. Dve godini gi koristam i sakam da smenam inache se odlicni! Otvoreni se pred 2.5 nedeli, taka da epten se svezi Cenata e fiksna i e za dvata serumi

CottonB

184
1

Членот го следат

541

Членот ги следи

36