Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Козметика Лице Philips zoom nite whitening
Philips zoom nite whitening
Philips zoom nite whitening

Philips zoom nite whitening

1500 МКД

Бренд: philips

Град: Кичево

Материјали: кербамит, пероксид

Ознаки: beleenje, zabi

Состојба: ново со етикета

Додадено: 18.4.2021

Прегледи: 108

1

Philips Zoom NightWhite 16%CP (карбамид пероксид гел) средство за белење заби. Го продавам по пола цена од 3000, само 3 шприцеви бидејќи позиционерите (калапите) не ми се оформија добро.

Mkr007

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0