Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Emerson nova kosula
Emerson nova kosula Emerson nova kosula Emerson nova kosula

Emerson nova kosula

300 МКД

Големина: 44

Бренд: emerson

Град: Битола

Материјали: pamuk

Ознаки: nova

Состојба: ново без етикета

Додадено: 23.4.2021

Прегледи: 359

0

Kosulata ne e nosena ne e ni perena samo nema etiketa XxL velucina

pleteno

196
0

Членот го следат

109

Членот ги следи

170