Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Мажи Обувки Спортски обувки Adidas Original Future Flow - 39 1/3
Adidas Original Future Flow - 39 1/3
Adidas Original Future Flow - 39 1/3 Adidas Original Future Flow - 39 1/3 Adidas Original Future Flow - 39 1/3 Adidas Original Future Flow - 39 1/3 Adidas Original Future Flow - 39 1/3

Adidas Original Future Flow - 39 1/3

2000 МКД

Големина: 39

Бренд: adidas

Град: Битола

Материјали: ...........

Ознаки: ...............

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво бело

Додадено: 18.9.2021

Прегледи: 170

6

Patikite se bukvalno novi. Kupeni od Adidas prodavnica vo Germanija. Lesni i udobni. Noseni se 2,3 pati.

tonkaa

2
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1