Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova maska koledz jakna M
Nova maska koledz jakna M Nova maska koledz jakna M Nova maska koledz jakna M Nova maska koledz jakna M Nova maska koledz jakna M

Nova maska koledz jakna M

1300 МКД

Големина: M

Бренд: made in serbia

Град: Скопје

Материјали: kvalitet

Ознаки: sportsko

Состојба: ново без етикета

Боја: црно сиво

Додадено: 24.9.2021

Прегледи: 147

2

Nova maska jakna Moderna sportsko elegantna. Golemina M Kupena vo Srbija 40 eu Crno siva kombinacija na patent so dva dzeba.

MajaMajda

76
1

Членот го следат

48

Членот ги следи

0