Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizma 44
Cizma 44 Cizma 44 Cizma 44 Cizma 44

Cizma 44

500 МКД

Големина: 44

Бренд: sport

Град: Скопје

Материјали: odlicen

Ознаки: top

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 15.12.2021

Прегледи: 273

1

Cizmi do gluzd.Noseni eden mesec.Se prodavaat bidejki se do gluzd.Ne sme naviknati visoki cizmi,patiki da nosime. Kupeni 1199den

bijanka

299
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

12