Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
DIESEL
DIESEL DIESEL DIESEL

DIESEL

1200 МКД

Големина: 54

Бренд: diesel

Град: Скопје

Материјали: cotton

Ознаки: diesel

Состојба: многу добра

Боја: морнарско плаво сиво

Додадено: 28.12.2021

Прегледи: 157

0

TOBAGOCLOTHES

TobagoClothes

3
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

3