Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Replay
Replay Replay Replay Replay Replay

Replay

3500 МКД

Големина: M

Бренд: replay

Град: Скопје

Материјали: polyamid pamuk

Ознаки: replay

Состојба: многу добра

Боја: бордо

Додадено: 5.1.2022

Прегледи: 481

3

Malku nosena Replay jakna se prodava M velicina vo mnogu dobra sostojba kako nova.Kupena e lani vo Fashion&Friends na popust po cena od 6500 den

Erol82

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0