Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova maška košula vel.m/l*Razmeni
Nova maška košula vel.m/l*Razmeni

Nova maška košula vel.m/l*Razmeni

700 МКД

Град: Кочани

Материјали: likra pamuk

Ознаки: bela m/l kosula nova

Состојба: ново без етикета

Додадено: 9.1.2022

Прегледи: 104

0

Nova bela maška košula. Vel.M/L. Rastegliv materijal so likra. Se pravi straniĉno so pomoš na kopĉinjata na kratki taka što odgovara za sekoj period od godinata. Razmena za 800den.

garderoba5

215
0

Членот го следат

89

Членот ги следи

88