Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
dukser,bluza
dukser,bluza

dukser,bluza

300 МКД

Големина: XXL

Град: Битола

Материјали: pamuk

Ознаки: crvena champion bluza

Состојба: ново со етикета

Боја: црвено

Додадено: 9.1.2022

Прегледи: 151

0

nova Champion bluza zavisoki luge xxl nova ne nosena imam dve. dvokoncan pamuk ,ne se pufka. edna 300 dvete 500

panda1

153
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

10