Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Мажи Облека Блузи и маици Маици DESQUARED2 Bruce Lee Maica orginal XL/XXL
DESQUARED2 Bruce Lee Maica orginal  XL/XXL
DESQUARED2 Bruce Lee Maica orginal  XL/XXL DESQUARED2 Bruce Lee Maica orginal  XL/XXL DESQUARED2 Bruce Lee Maica orginal  XL/XXL DESQUARED2 Bruce Lee Maica orginal  XL/XXL DESQUARED2 Bruce Lee Maica orginal  XL/XXL

DESQUARED2 Bruce Lee Maica orginal XL/XXL

1150 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: preubav

Ознаки: desquared desquared2 brucelee

Состојба: многу добра

Додадено: 30.3.2022

Прегледи: 356

0

Desquared2 Bruce Lee orginal maica, kupena za brat mi no golema mu e.Broj L no odgovara na XL/XXL Ednaska oblecena kako nova BEZ NITU EDNA MANA, konce ne mu fali. Kolekcija Mart 2020, najnovi maici sega i vo 2021 od desquared site se so posnati likovi. Realnata cena se gleda 227$ / 12,750 den / 205€ !!! Bez razmena

ShoppingQueen*

430
0

Членот го следат

337

Членот ги следи

0