Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pantoloni
Pantoloni Pantoloni Pantoloni Pantoloni

Pantoloni

800 МКД

Големина: L

Бренд: jack and jones

Град: Куманово

Материјали: nz

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Додадено: 18.6.2022

Прегледи: 177

0

Novi maski pantoloni od brendot Only. Materialot e pamucen. Golemina 30/32. Cena 1000 den Maski Farmerki novi od brendot Only. Golemina 34/32. Cena 1000 den.

m3a3c3a3

13
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2