Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Машко сако - alsiva
Машко сако - alsiva Машко сако - alsiva Машко сако - alsiva Машко сако - alsiva Машко сако - alsiva

Машко сако - alsiva

1100 МКД

Град: Кичево

Материјали: ..

Ознаки: odelo masko mashko sako

Состојба: ново без етикета

Додадено: 9.10.2022

Прегледи: 193

3

Ново машко сако Многу квалитетно изработено и скапо купено За величина не сум сигурна, би предпоставила М но подобро да ви пратам димензии по порака доколку сте заинтересирани Бојата е темно кафена како на последната слика

Zanna.Style

9
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

4