Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Мажи Облека Капути и јакни Машка парка Zara 1000 денари
Машка парка Zara 1000 денари
Машка парка Zara 1000 денари Машка парка Zara 1000 денари Машка парка Zara 1000 денари Машка парка Zara 1000 денари Машка парка Zara 1000 денари

Машка парка Zara 1000 денари

1000 МКД

Големина: L

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: zara parka

Состојба: одлично

Боја: плаво сиво

Додадено: 26.10.2022

Прегледи: 227

0

Парка Zara unisex, во перфектна состојба, воопшто не е носена, купена во Солун, темно сиво антрацит, бројот е L но е доста широк модел па одговара за XL и ХХL. 🎮🎮🎮🤠🤠🤠

Irina123

5
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

26