Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Мажи Облека Капути и јакни Машки црн мантил %%% gratis kosula
Машки црн мантил %%% gratis kosula
Машки црн мантил %%% gratis kosula Машки црн мантил %%% gratis kosula Машки црн мантил %%% gratis kosula Машки црн мантил %%% gratis kosula Машки црн мантил %%% gratis kosula

Машки црн мантил %%% gratis kosula

1500 МКД

Град: Скопје

Материјали: vestacko krzno sintetika

Ознаки: kaput mantil

Состојба: многу добра

Додадено: 27.1.2023

Прегледи: 96

0

Crn maski mantil so postava koja moze da se nosi vo zima, a vo prolet da se vadi. Broj 54 Dimenzii sirina pod pazuvi 72cm, dolzina 101cm, ramena 57cm Dobivate gratis kosula

Izabela01

262
0

Членот го следат

76

Членот ги следи

21