Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dukser
Dukser Dukser

Dukser

350 МКД

Големина: M

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: dukser,nov

Состојба: одлично

Боја: бело розе

Додадено: 28.1.2023

Прегледи: 82

1

Novo bluzonce vo odlicna sostojba.

miloseskamar26

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0