Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Šuškaven zimski elek L
Šuškaven zimski elek L

Šuškaven zimski elek L

500 МКД

Бренд: eu

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: elek zeni m/l mazi crn

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 30.1.2023

Прегледи: 71

0

Crn elek. Podebelo postaven,zimski. Vel.L do malo XL.

BrandBoy

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0