Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna Replay
Jakna Replay Jakna Replay Jakna Replay Jakna Replay Jakna Replay

Jakna Replay

5000 МКД

Големина: L

Бренд: replay

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: mnogu dobra

Состојба: многу добра

Боја: темно зелено

Додадено: 24.2.2023

Прегледи: 206

0

Replay jakna mnogu malku nosena bukvalno kako nova...boja Forest green 5000 den.

Erol82

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0