Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bitsiani I Nautica maski kosuli
Bitsiani I Nautica maski kosuli Bitsiani I Nautica maski kosuli Bitsiani I Nautica maski kosuli Bitsiani I Nautica maski kosuli Bitsiani I Nautica maski kosuli

Bitsiani I Nautica maski kosuli

650 МКД

Големина: M

Бренд: bitsiani

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: maskikosului jaki

Состојба: многу добра

Боја: бело лила

Додадено: 24.2.2023

Прегледи: 151

0

Dve maski kosuli Bitsiani I Nautica, dvete se kako novi, kvalitetni 100% pamuk. Edna 650den, dvete moze za 1000den

Dafince

4
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0