Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova maska jakna
Nova maska jakna Nova maska jakna Nova maska jakna Nova maska jakna Nova maska jakna

Nova maska jakna

2000 МКД

Големина: S

Бренд: cocomo

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 28.2.2023

Прегледи: 321

2

Nova jakna od Sport vision e kupena, ne e nosena (na sinot mu e mala), dolga do kolena pozadi, a napred pokratka nad kolena, polneta so perduvi mnogu kvalitetna I topla.

Зана38

4
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

5