Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Мажи Обувки Спортски обувки За трчање Продавам патики величина 49.5
Продавам патики величина 49.5
Продавам патики величина 49.5 Продавам патики величина 49.5 Продавам патики величина 49.5 Продавам патики величина 49.5 Продавам патики величина 49.5

Продавам патики величина 49.5

4500 МКД

Големина: 49

Бренд: nike air max 97

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: nike

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 4.3.2023

Прегледи: 159

0

Ги имам 5 години, но не ги носам, бидејќи не ми се допаѓаат. Носени се минимално и стојат во кутија. Видливи штети нема. Цената е 4500 денари (не е фискна). Оригиналната кутија и врвци доаѓаат со патиките.

andrejxd

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0