Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики Патики Патики Патики Патики

Патики

2400 МКД

Големина: 44

Бренд: reebok

Град: Кичево

Материјали: платно

Ознаки: reebok

Состојба: многу добра

Боја: плаво црвено

Додадено: 19.3.2023

Прегледи: 232

0

Патики Reebok Royal Techque T CE. Како нови. Купени од MegaSport 4290 денари пред 3 месеци. Облечени се само еднаш и носени неколку часа. Број 44.

Maricheee

15
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

3