Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Peko Velur cevli
Peko Velur cevli Peko Velur cevli Peko Velur cevli Peko Velur cevli

Peko Velur cevli

1650 МКД

Големина: 42

Бренд: peko-soolid

Град: Скопје

Материјали: koza velur

Ознаки: odlicna

Состојба: одлично

Боја: кафено

Додадено: 30.8.2023

Прегледи: 107

0

Prodavam cevli,velur koza,noseni samo 2 pati. Gi prodavam od pricina sto po greska broj kupeni.Kupeni se od Peko.

buyfromme

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0