Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova Tommy Hilfiger bluza
Nova Tommy Hilfiger bluza

Nova Tommy Hilfiger bluza

1500 МКД

Големина: M

Бренд: tommy hilfiger

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: nz

Состојба: ново со етикета

Боја: бело

Додадено: 4.11.2023

Прегледи: 281

5

Bluzon e potpolno nov so etiketa

mbskopje7

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0