Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Potenka jakna
Potenka jakna Potenka jakna Potenka jakna

Potenka jakna

590 МКД

Големина: XXL

Бренд: italy

Град: Струмица

Материјали: pamuk

Ознаки: nova ,odlicna

Состојба: одлично

Боја: маслинесто

Додадено: 8.12.2023

Прегледи: 295

1

Kako nova ,bez tragi od nosenje Ubava maslinesta boja

Savedine

74
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

31