Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pepe jeans ташничка
Pepe jeans ташничка Pepe jeans ташничка Pepe jeans ташничка Pepe jeans ташничка

Pepe jeans ташничка

700 МКД

Бренд: pj

Град: Скопје

Материјали: materijal

Ознаки: tasna

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 28.1.2024

Прегледи: 238

3

Pepe jeans оригинал ташничка. Купена пред кратко време од Грција 20 евра на 50%попуст од 40. Требаше за подарок ама не ја подарив. Цената е симболична

crvenkapa

233
0

Членот го следат

291

Членот ги следи

10