Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Obleka
Obleka Obleka Obleka Obleka

Obleka

500 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: xxxx

Ознаки: xxcc

Состојба: одлично

Боја: окер

Додадено: 27.10.2022

Прегледи: 452

1

Preubavo e, mnogu meko, dva pati obleceno, za zal veke malo ni e

borbenazena

33
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

1