Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmicki
Cizmicki Cizmicki Cizmicki

Cizmicki

350 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: silikonski

Ознаки: novo

Состојба: одлично

Боја: плаво

Додадено: 7.1.2023

Прегледи: 432

3

Plavi silikonski vodootporni cizmicki za milenice, plava boja, velicina L...

borbenazena

33
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

1