Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Transporter i lezalka za kuce
Transporter i lezalka za kuce Transporter i lezalka za kuce Transporter i lezalka za kuce

Transporter i lezalka za kuce

1700 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: trixie

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 6.3.2023

Прегледи: 494

3

Transporterot e 1000 den. Lezalkata e 700 den. Razmeni ne.

OlalaCubaleska

3
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0