Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Миленичиња Облека Pizami za kuche so mal nakaj sreden rast
Pizami za kuche so mal nakaj sreden rast
Pizami za kuche so mal nakaj sreden rast Pizami za kuche so mal nakaj sreden rast

Pizami za kuche so mal nakaj sreden rast

400 МКД

Големина: M

Град: Охрид

Материјали: cotton

Ознаки: pets petsclothes petsfashion clothes

Состојба: ново со етикета

Боја: морнарско плаво бело

Додадено: 22.3.2023

Прегледи: 320

0

Poradi zgreshena velichina na pizamkite za nashiot milenik, gi prodavame ovie pizamki bidejki ne se tochni. Grb-dolzina 48cm, Vrat 41-42cm, Gradi 48-49cm.

Ema994

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0