Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Миленичиња Облека Pizamki za kuche so mal nakaj sreden rast
Pizamki za kuche so mal nakaj sreden rast
Pizamki za kuche so mal nakaj sreden rast Pizamki za kuche so mal nakaj sreden rast

Pizamki za kuche so mal nakaj sreden rast

400 МКД

Големина: M

Град: Охрид

Материјали: cotton

Ознаки: pets dogsmk stylishpet dogfashion dogpijamas

Состојба: ново со етикета

Боја: шарено

Додадено: 22.3.2023

Прегледи: 255

0

Poradi zgreshena velichina pri kupuvanje, pizamite se mali za nashiot milenik pa zatoa gi prodavame. Grb 48cm, Vrat 41-42cm, Gradi 48-49cm.

Ema994

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0