Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Long leash za kuchinja (dostapen vo dve boi)
Long leash za kuchinja (dostapen vo dve boi)

Long leash za kuchinja (dostapen vo dve boi)

200 МКД

Големина: M

Град: Охрид

Материјали: plastic hardplastic

Ознаки: pets leash5m longleash 5meters dogleash

Состојба: ново без етикета

Боја: црно црвено

Додадено: 24.3.2023

Прегледи: 275

1

Povodnik (dostapen vo dve boi), 5 metarski, pogoden za shetanje kuchenca so mal do sreden rast (do 12kg).

Ema994

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0