Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Long leash za kuchinja (5 metri)
Long leash za kuchinja (5 metri)

Long leash za kuchinja (5 metri)

200 МКД

Големина: M

Град: Охрид

Материјали: plastic hardplastic

Ознаки: 5mleash longleashfordogs pets longleash dogleash

Состојба: ново без етикета

Боја: црно жолто

Додадено: 24.3.2023

Прегледи: 300

6

Povodnik (dostapen vo dve boi), 5 metarski, pogoden za shetanje kuchenca so mal do sreden rast (do 12kg).

Ema994

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0