Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Elisabethan collar za kuchinja (mala rasa)
Elisabethan collar za kuchinja (mala rasa) Elisabethan collar za kuchinja (mala rasa)

Elisabethan collar za kuchinja (mala rasa)

150 МКД

Големина: S

Бренд: /

Град: Охрид

Материјали: cotton plastic hardplastic

Ознаки: collar ecollar surgerycollar

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 23.4.2023

Прегледи: 248

0

Proizvodot go koristevme za nasheto kuche posle operacija no za zal bese premalo za nego i morase da se kupi novo i pogolemo. Pogodno bi bilo za rasi kako jack russel, pomerian itn. Voopsto ne e osteteno, samo ima mala grebnatina na plastikata.

Ema994

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0