Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svetlechki gradnik za kuce(mal rast)
Svetlechki gradnik za kuce(mal rast) Svetlechki gradnik za kuce(mal rast) Svetlechki gradnik za kuce(mal rast)

Svetlechki gradnik za kuce(mal rast)

200 МКД

Големина: S

Бренд: /

Град: Охрид

Материјали: polyester nylon

Ознаки: neonharness nightneon dogharness harness

Состојба: ново без етикета

Боја: морнарско плаво сиво

Додадено: 23.4.2023

Прегледи: 338

1

S velichina, no odgovara i na M, zavisno kolku bi go otpushtile ili stegnale gradnikot. Pogoden za rasi kako pomeranec, jack russel, pinch, spitz i slichno.

Ema994

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0