Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Povodnik za kuche-mal do sreden rast
Povodnik za kuche-mal do sreden rast

Povodnik za kuche-mal do sreden rast

150 МКД

Големина: M

Бренд: /

Град: Охрид

Материјали: polyester nylon

Ознаки: nylonleash polyesterleash dogleash

Состојба: многу добра

Боја: маслинесто

Додадено: 23.4.2023

Прегледи: 240

0

Povodnikot e malku koristen, 3 do 4 pati, nema nikakvi oshtetuvanja, pogoden e za kuchinja so mal ili sreden rast.

Ema994

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0